Akce, aktivity

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro únor) jsou zde.

[26. 1. 2018]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[23. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Document Actions

Dětská konference

by Vlada last modified 14. 02. 2018 16:44

Dětská konference (DK) je pořádána letos již osmnáctým rokem sdružením Samuel, Biblická práce pro děti. Koná se souběžně s Křesťanskou konferencí (KK), pořádanou Křesťanskou misijní společností - mnozí rodiče tak mohou zároveň využít možnosti zúčastnit se KK, zatímco jejich děti mají plnohodnotný program.

Téma Dětské konference 2018 navazuje na téma “Bůh milosti a pravdy” , a s dětmi se letos náměty programů i výzdobou prostor přeneseme doslova do Božího království.

DK každoročně hostí děti z celé České republiky ve věku 4-6 let (“předškolní” oddělení) a 7-15 let (“školní” oddělení), které stráví tři dny nabité různorodými aktivitami pod vedením zkušených vedoucích. Vyučováním ve “školní” části DK přitom letos poslouží např. Dave Patty, Marek Prosner, Michal Klesnil, Vladimír Vácha a další, chvály povede chválicí skupina Václava Třísky.

Cílem Dětské konference je především pomoci dětem navázat osobní vztah s Bohem, strávit čas v Boží blízkosti a mezi dalšími věřícími dětmi a v neposlední řadě přispět k jednotě české církve díky otevřeným a přátelským vztahům budovaným už od dětství. Složení účastníků je skutečně pestré - mezi dětmi i vedoucími jsou obvykle zastoupeni členové až dvanácti denominací.

Zde je svědectví, které jsme dostali od rodičů účastnice poslední DK: Myslím, že každého pracovníka s dětmi potěší, když pak vidí ovoce své práce. Proto chci jenom krátce napsat, co si přivezla naše dcera z DK. Prý jste se tam učili s dětmi verš Silnější je ve mně než ten, který je ve světě. Druhý den v noci (když už jsme byli doma) se dceři zdál zlý sen, až se z něho probudila. V tu chvíli nahlas řekla tento verš, pak si znovu lehla, usnula a už se jí nic zlého nezdálo. Další noc se to opakovalo a znovu použila tento verš a hned zase klidně usnula. Myslím, že je to skvělé, že ví, co s tím veršem dělat a mám z toho radost.

  • DK předškolnítři dny plné objevů a zážitků

  • setkání s živou, jednoznačnou vírou

  • povzbuzení v kruhu dalších věřících dětí

  • bezpečné prostředí v péči zkušených pracovníků s dětmi

 

Video z Dětské konference 2016

najdete zde: http://dk-16.jdem.cz/


Videa a fotografie z minulých ročníků

najdete zde.