Akce, aktivity

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[16. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro prosinec) jsou zde.

[28. 11. 2017]

Document Actions

Řešení konfliktů ve sboru a služba smíření

by tcv last modified 31. 10. 2013 20:27

Seminář s Eddym de Penderem (NL)

18. 10., Praha


Eddy de PenderHlavní řečník: Eddy de Pender (NL)

Eddy de Pender je členem pastoračního týmu Tony Kalmové, do ČR pravidelně jezdí už několik let. Přednáší o tom, jak biblicky nahlížet na konflikty v církvi a jak je správně řešit. Seminář bude interaktivní – bude dostatek prostoru, abyste mohli mluvit o své konkrétní situaci.

Eddy de Pender (63 let) je členem nizozemské reformované církve, působí jako kouč a mediátor. Dříve pracoval v různých organizacích jako konzultant a manažer. Před sedmi lety se zaměřil na oblast řešení konfliktů; vytvořil metodu, která má sborům v této věci pomoci. Pro holandskou Evangelikální alianci napsal na toto téma příručku, poté vytvořil síť pastorů, mediátorů a koučů, kteří v oblasti konfliktů a smíření slouží jednotlivým společenstvím.


Témata přednášek:
  • Biblický pohled na službu smíření
  • Zprostředkování smíru a váš přirozený způsob řešení konfliktů
  • Dovednosti usmiřovatelů
  • Odpuštění a obnova vztahů

Nahrávku ze semináře budete moci brzy zakoupit v našem webovém knihkupectví.


Rozhovor s Eddym de Penderem si můžete přečíst zde.