Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[16. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro prosinec) jsou zde.

[28. 11. 2017]

Bible – Český studijní překlad (pevná vazba laminovaná)

Rok vydání: 2009
Vydavatel: KMS
ISBN: 978-80-86449-61-6
Počet stránek: 1568
Kód: 7408
Běžná cena: 690.00 Kč
Vaše cena: 669.30 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ne

Nový překlad do současné češtiny vyznačující se důrazem na přesnost a konkordantnost, s mnoha studijními a výkladovými poznámkami

* jedinečná příležitost proniknout k hloubce biblického poselství

* mimořádný záběr poznámek a odkazů

* kvalitní soudobá čeština

* 70 stran příloh a map

* pevný bílý papír vhodný ke vpisování poznámek 


Hlavní cíle Českého studijního překladu: * každé slovo nebo slovní spojení originálu překládat na všech místech stejně (konkordantnost) * neovlivňovat výsledný text teologickými názory překladatelů * zachovat co nejvíce informací z originálního textu. 

K co nejvyšší míře naplnění těchto náročných a jen obtížně dosažitelných cílů slouží bohatý aparát desítek tisíc jazykových, historických i výkladových poznámek

Vazby navrhl přední český výtvarník Aleš Lamr.


Možno také zakoupit ve výhodném balíčku ČSP TANDEM“: 

http://www.kmspraha.cz/knihkupectvi/bible-a-biblicke-studium/bible-csp-tandem-oranzova společně s kapesním vydáním v oranžové vazbě se zipem)

nebo

http://www.kmspraha.cz/knihkupectvi/bible-a-biblicke-studium/bible-csp-tandem-hneda (společně s kapesním vydáním v bronzově hnědé vazbě se zipem)

nebo

http://www.kmspraha.cz/knihkupectvi/bible-a-biblicke-studium/bible-csp-tandem-modra (společně s kapesním vydánm v modré vazbě se zipem)

 nebo

http://www.kmspraha.cz/knihkupectvi/bible-a-biblicke-studium/bible-2013-201ecsp-tandem201c-oranzova-s-magnetickou-klopou (společně s kapesním vydáním v oranžové vazbě s magnetickou klopou)

 


Počet kusů: