Knihkupectví KMS: Objednávky se snažíme vyřídit včas, z důvodu dovolených se však lhůta dodání může prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

Aktuality

Podzimní akce KMS

Zveme vás na chystané akce KMS – první bude seminář o duchovním boji VyzbrojeníPeterem Buttem z Anglie (6.–7. 10. v Praze).
20.–21. 10. proběhne v Ústí nad Labem modlitební konference Mokon.
Další akcí bude konference se slovenským kazatelem Alexandrem Barkócim Vítězný život v Ježíši (17.–18. 11. v Praze).
Přihlášky na všechny tyto akce jsou již spuštěny!

[8. 8. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě vyšlo nové CD rappera Enveje Nový svět. Prvních 50 ks i s autogramem!
Další novinkou je poslední kniha Alana Vincenta Království ve válce.
Taky připomínáme skvělou knížku „Bručko a motilonský zázrak“!

[4. 8. 2017]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro červenec a srpen) jsou zde.

[28. 6. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[16. 6. 2017]

Život víry 2017/6

Autor: Život víry
Rok vydání: 2017
Vydavatel: KMS
Počet stránek: 36
Kód: 990617
Běžná cena: 41.00 Kč
Vaše cena: 39.77 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ano

rozhovor: L. Brdečko; téma: Davidův stánek; vyznání N. Lobkowicze...

* rozhovor – ředitel Rádia 7 Luděk Brdečko- „Chtěl jsem mít víru jako pan farář,“ vzpomíná vystudovaný stavař v čele významného křesťanského média. Popisuje mj. svou duchovní cestu a to, jak ho změnilo setkání s „Bohem, který mluví“...* téma: Davidův stánek- Co Davidově stánku víme z Bible? Jak vypadala tamní bohoslužba? Jak rozumět Ámosovu proroctví o „obnově Davidova stánku“? Jak vzniklo a jak funguje české hnutí Davidových stánků? O tom všem píšou Tomáš Dittrich, David Loula, Lubomír Ondráček a Pavel Bosman.* ze života církve- Přípravy na akci Awakening Europe vrcholí. Do Prahy se chystá i Reinhard Bonnke- Vyznání českého šlechtice: Nikolaus Lobkowicz prosí o odpuštění- „Skákal pes jako chvalozpěv“ na konferenci Vitaminová bomba v Kolíně* pokoj s Izraelem: Osvobozený, nebo okupovaný?- Ohlédnutí za 50 lety znovusjednoceného Jeruzaléma (J. Gerloff)* misie: „Kamarád Ahmad se ptá, proč nás máš rád“- Čeští křesťané mezi uprchlíky v Itálii (M. Klesnil)+ úvodník Davida Nováka: Pastor – rizikové povolání+ editorial Tomáše Dittricha: Hlásáme stejné evangelium jako Ježíš?+ kreslený vtip Pavla Bosmana+ komentář: Rusko utahuje šrouby náboženské nesvobody (D. Drápal)+ fejeton Aleny Damijo: K majáku+ příběh čtenářky: „Babi, ty jsi zvedla ruku!“ (M. Hovorková)+ Jeruzalémská perspektiva: Netanjahuovy doutníky a láhve (J. Gerloff)+ z historie: virtuální rozhovor s Augustem H. Franckem (J. Pleva)+ knižní recenze: Izrael a Palestinci (D. Drápal)+ zprávy ze života církve u nás i v zahraničí (Spoluvězni Petra Jaška jsou na svobodě; Nigérie: Islamisté propustili zajaté školačky; Národní pochod pro život a rodinu; Podzimní iniciativa kurzů Alfa)+ oznámení o chystaných křesťanských akcích* * *Informace o předplatném: www.zivotviry.czJednotlivá vydání ve formátu PDF pro počítače, tablety nebo čtečky lze zakoupit na www.palmknihy.cz, konkrétně toto číslo zde: https://www.palmknihy.cz/detail/ebook_163675/Zivot_viry_20176.
Počet kusů:

Další knihy od tohoto autora