Knihkupectví KMS - z důvodu dovolené nemusí být vaše objednávky vyřízené v daném termínu. Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro červenec a srpen) jsou zde.

[28. 6. 2017]

Podzimní akce KMS

Zveme vás na chystané akce KMS – první bude seminář o duchovním boji VyzbrojeníPeterem Buttem z Anglie (6.–7. 10. v Praze). Přihlášky již spuštěny!
Další akcí bude konference se slovenským kazatelem Alexandrem Barkócim Vítězný život v Ježíši (17.–18. 11. v Praze). Přihlášky budou spuštěny v nejbližší době.

[27. 6. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[16. 6. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě vyšla kniha „Bručko a motilonský zázrak“. Z dalších novinek připomínáme např. DVD Život víry 2016 (elektronický archiv celého ročníku) nebo CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“.

[6. 4. 2017]

Document Actions

Informace o podmínkách nákupu

by kralik last modified 02. 03. 2017 10:05

E-tržby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Oproti našim běžným cenám automaticky při objednání v tomto internetovém obchodě získáte 3% slevu. Tato sleva je již v cenách v tomto obchodě zohledněna.

Při objednávce 10 ks jednoho titulu získáte na tyto tituly slevu 10 %. Tato sleva se zatím v obchodě nezobrazuje, při fakturaci však bude uplatněna.

CENY ZA POŠTOVNÉ A BALNÉ:

 

Listovní zásilky: 60 Kč (jedna kniha) / 70 Kč (více knih)

 

Balíky: pokud je zásilka odeslána jako cenný balík, účtujeme 90 Kč

 

Expresní dodání /EMS/ s dodáním do 2 dnů uveďte prosím v poznámce. Zde účtujeme k poštovnému navíc 30 Kč

 

U objednávek v celkové hodnotě nad 1000 Kč poštovné a balné neúčtujeme.

Zásilky posíláme Českou poštou. Dodací lhůta je přibližně 6 pracovních dní.

Osobní odběr: Možnost osobního odběru je v kanceláři KMS, Primátorská 41, Praha 8, v pracovní dny mezi 9:00-15:00, po osobní domluvě možno i dříve nebo později. Zájem o osobní odběr uveďte v poznámce objednávky. Jakmile budou knihy připraveny k vyzvednutí, budete informováni e-mailem. Platbu je při osobním odběru možno provést pouze v hotovosti.

Standardně zasíláme knihy prostřednictvím České pošty jako balíky s vloženou fakturou/složenkou. Máte-li zájem o jinou formu zaslání či platby, napište prosím svůj požadavek do poznámky u objednávky.

Vzhledem k dlouhým dodacím lhůtám některých dodavatelů nemusí být Vaše objednávka vyřízena v plném rozsahu. Pokud chcete svou objednávku vyřídit pouze budou-li k dispozici všechny objednané tituly, uveďte tento požadavek do poznámky (k dispozici v košíku) u libovolného titulu. Pokud chcete tituly, které v momentě Vaší objednávky nejsou na skladě, doslat (za stejných podmínek jako v původní objednávce - tj. bez balného při objednávce nad 1000 Kč) jakmile je od vydavatelů obdržíme, uveďte to do poznámky v objednávce též.

Knihkupci: Po zaslání kopie živnostenského listu Vám nastavíme speciální slevu 25 %. Sleva se vztahuje pouze na tituly, u kterých je v přehledu vyznačeno - RABAT: ANO-NE. Při odběru nad 500 ks je poskytována další individuální sleva.

Reklamace: Pokud dojde k reklamaci nebo jinému sporu, který se nepodaří vyřešit mezi zákazníkem a Nakladatelstvím KMS,s.r.o., je možné využít mimosoudní cestu řešení sporu prostřednictvím České obchodní inspekce (ČOI)

Zásilky na Slovensko: Zásilky na Slovensko zasíláme prostřednictvím České pošty. Do zahraničí je účtováno vyšší poštovné. Kvůli bezpoplatkovému převodu měny doporučujeme využít účet ve Fio bance. Potřebné údaje budou uvedeny v zálohové faktuře, kterou obdržíte po zaslání objednávky. Je možné se přímo obrátit na Kníhkupectvo Jonatán, tel. +421-255 563 040, e-mail: jonatan@vbh.sk. Do Knihkupectví Jonatán pravidelně zasíláme zboží.