Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro duben) jsou zde.

[24. 3. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
POZOR, seminář Chop se pomazání! byl z organizačních důvodů ZRUŠEN!

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě jsme vydali CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“. Doporučujeme Vám také novou knihu od Lin Buttonové „Matka je důležitá“, která volně navazuje na knihu „Otec je důležitý“.
Dále připomínáme knížky „Lov, nebo zjevení?“ od manželů Ondráčkových nebo „Co to tu děláš, bratře zajíci?“ od Pavla Bosmana.

[17. 2. 2017]

Document Actions

Informace o podmínkách nákupu

by kralik last modified 02. 03. 2017 10:05

E-tržby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Oproti našim běžným cenám automaticky při objednání v tomto internetovém obchodě získáte 3% slevu. Tato sleva je již v cenách v tomto obchodě zohledněna.

Při objednávce 10 ks jednoho titulu získáte na tyto tituly slevu 10 %. Tato sleva se zatím v obchodě nezobrazuje, při fakturaci však bude uplatněna.

CENY ZA POŠTOVNÉ A BALNÉ:

 

Listovní zásilky: 60 Kč (jedna kniha) / 70 Kč (více knih)

 

Balíky: pokud je zásilka odeslána jako cenný balík, účtujeme 90 Kč

 

Expresní dodání /EMS/ s dodáním do 2 dnů uveďte prosím v poznámce. Zde účtujeme k poštovnému navíc 30 Kč

 

U objednávek v celkové hodnotě nad 1000 Kč poštovné a balné neúčtujeme.

Zásilky posíláme Českou poštou. Dodací lhůta je přibližně 6 pracovních dní.

Osobní odběr: Možnost osobního odběru je v kanceláři KMS, Primátorská 41, Praha 8, v pracovní dny mezi 9:00-15:00, po osobní domluvě možno i dříve nebo později. Zájem o osobní odběr uveďte v poznámce objednávky. Jakmile budou knihy připraveny k vyzvednutí, budete informováni e-mailem. Platbu je při osobním odběru možno provést pouze v hotovosti.

Standardně zasíláme knihy prostřednictvím České pošty jako balíky s vloženou fakturou/složenkou. Máte-li zájem o jinou formu zaslání či platby, napište prosím svůj požadavek do poznámky u objednávky.

Vzhledem k dlouhým dodacím lhůtám některých dodavatelů nemusí být Vaše objednávka vyřízena v plném rozsahu. Pokud chcete svou objednávku vyřídit pouze budou-li k dispozici všechny objednané tituly, uveďte tento požadavek do poznámky (k dispozici v košíku) u libovolného titulu. Pokud chcete tituly, které v momentě Vaší objednávky nejsou na skladě, doslat (za stejných podmínek jako v původní objednávce - tj. bez balného při objednávce nad 1000 Kč) jakmile je od vydavatelů obdržíme, uveďte to do poznámky v objednávce též.

Knihkupci: Po zaslání kopie živnostenského listu Vám nastavíme speciální slevu 25 %. Sleva se vztahuje pouze na tituly, u kterých je v přehledu vyznačeno - RABAT: ANO-NE. Při odběru nad 500 ks je poskytována další individuální sleva.

Reklamace: Pokud dojde k reklamaci nebo jinému sporu, který se nepodaří vyřešit mezi zákazníkem a Nakladatelstvím KMS,s.r.o., je možné využít mimosoudní cestu řešení sporu prostřednictvím České obchodní inspekce (ČOI)

Zásilky na Slovensko: Zásilky na Slovensko zasíláme prostřednictvím České pošty. Do zahraničí je účtováno vyšší poštovné. Kvůli bezpoplatkovému převodu měny doporučujeme využít účet ve Fio bance. Potřebné údaje budou uvedeny v zálohové faktuře, kterou obdržíte po zaslání objednávky. Je možné se přímo obrátit na Kníhkupectvo Jonatán, tel. +421-255 563 040, e-mail: jonatan@vbh.sk. Do Knihkupectví Jonatán pravidelně zasíláme zboží.