Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[14. 9. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro září) jsou zde.

[16. 8. 2018]

Nahrávka z KK 2018

Nahrávku všech přednášek a seminářů z Křesťanské konference si můžete objednat zde.

[30. 7. 2018]

Přihlášky na podzimní akce KMS

Spustili jsme přihlášky na podzimní akce KMS:
seminář Místa uzdravení,
konferenci vnitřního uzdravení Jak chutná cesta milosti a
Víkend pro dcery Krále.

[30. 7. 2018]

Nová šance

Novinka!
Autor: Libor Michálek
Rok vydání: 2018
Vydavatel: Institut Williama Wilberforce
ISBN: 978-80-905863-1-4
Počet stránek: 148
Kód: 18031NS
Běžná cena: 200.00 Kč
Vaše cena: 194.00 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ne

Vize pro druhé století naší republiky

Kniha známého senátora a křesťana je pohledem do budoucnosti. Jako národ můžeme svůj potenciál (nebo chcete-li, poslání) naplnit, jen pokud porozumíme tomu, jaké jsou naše silné stránky, co nás motivuje nebo co nás naopak brzdí. Autor se je snaží pojmenovat a také formulovat vizi pro další směřování naší země.
„Na prahu druhého století naší republiky máme novou šanci. Někteří z nás se mohou stát učiteli spravedlnosti, jiní učiteli demokracie, podnikání nebo plánování. Můžeme se stát architekty změn v EU, OSN nebo NATO. Začněme ale nejprve změnou uvnitř. Najděme společné národní priority. A také osobnosti, k nimž máme důvěru, že budou pozitivní změny aktivně prosazovat.“

„Hledáte-li na naší veřejné či politické scéně osobnosti, kterým můžete důvěřovat a které mají kromě politických ambicí i profesní odbornost a přitom jsou schopny z vlastního upřímného přesvědčení a zájmu formulovat jak široké společenské problémy, tak jejich případná řešení, stejně jako ideály a cíle, pak myslím, že text takové osobnosti držíte právě v ruce.“ (Jan Kraus, moderátor)
Počet kusů:

Další knihy od tohoto autora