Časopis Život víry

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro duben) jsou zde.

[24. 3. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
POZOR, seminář Chop se pomazání! byl z organizačních důvodů ZRUŠEN!

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě jsme vydali CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“. Doporučujeme Vám také novou knihu od Lin Buttonové „Matka je důležitá“, která volně navazuje na knihu „Otec je důležitý“.
Dále připomínáme knížky „Lov, nebo zjevení?“ od manželů Ondráčkových nebo „Co to tu děláš, bratře zajíci?“ od Pavla Bosmana.

[17. 2. 2017]

Document Actions

Jak Život víry předplatit

by ao last modified 01. 03. 2017 10:56

Každoměsíční povzbuzení až do Vaší schránky

ŽV 2017/2Předplatné lze zahájit kdykoli během roku. Časopis je možno objednat na 6 (půlroční předplatné) nebo 12 měsíců (roční předplatné) s tím, že se předplatné počítá od nejbližšího čísla, které vyjde (po domluvě je možné zahájit i od dřívějšího vydání, není-li již rozebráno). Pro zajištění požadovaného čísla je třeba zaplatit předplatné nejpozději 15. den předchozího měsíce. Pro zajištění lednového čísla je výjimečně posledním dnem 23. prosinec.

Pokud již jste předplatitelem a budete si předplácet další období, můžete použít poštovní poukázku A, která je vložena vždy v listopadovém čísle. Podle níže uvedené tabulky vyplňte částku a vyplňte svůj variabilní symbol. (NUTNÉ! Podle var. symbolu poznáme, že se jedná o vaše předplatné!) Najdete ho na štítku vaší zásilky nad adresou (čtyřmístné číslo). Pokud obal zásilky se štítkem nemáte po ruce, můžete nám poslat e-mail nebo zatelefonovat, a my Vám Váš variabilní symbol sdělíme. Jako specifický symbol prosím uveďte počet objednávaných kusů. Pokud je to pro Vás výhodnější, můžete samozřejmě zaplatit převodem z účtu (na náš účet č. 400 511 563/0300).ŽV 2017/1  

Pokud zatím předplatitelem nejste a máte o předplatné zájem, můžete si časopis objednat prostřednictvím formuláře na této internetové stránce (viz níže), nebo e-mailem (predplatne@zivotviry.cz), telefonicky (284 841 922) nebo písemně (KMS, Primátorská 41, 180 00 Praha 8). V objednávce uveďte svoji adresu, počet kusů měsíčně a číslo vydání, kterým by Vaše předplatné mělo začít. Složenku na zaplacení Vám pošleme v první zásilce nebo samostatně v obálce (samozřejmě je možné podle údajů na složence zaplatit také převodem z účtu). 

O blížícím se konci svého předplatného budete včas informováni – do Života víry Vám bude vložena složenka na zaplacení jeho prodloužení.


Výši předplatného pro požadovaný počet kusů vypočítáte dle následující tabulky:

  roční předplatné
(cena zahrnuje poštovné)
půlroční předplatné
(cena zahrnuje poštovné)
1 ks 499 Kč 250 Kč
2–9 ks 469 Kč/ks 235 Kč/ks
10–24 ks 453 Kč/ks 227 Kč/ks
od 25 ks 433 Kč/ks 217 Kč/ks
Evropa 1 ks 1327 Kč 1. pololetí: 714 Kč
2. pololetí: 613 Kč
zámoří 1 ks 1514 Kč 1. pololetí: 816 Kč
2. pololetí: 698 Kč

Při předplácení prosím zvažte, zde nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme. 


K objednávce předplatného slouží níže uvedený formulář, na základě jehož vyplnění Vám zašleme složenku nebo Vám přidělíme variabilní symbol pro platbu převodem z účtu. Časopis Vám začneme zasílat v nejbližším možném termínu po obdržení platby. Jednotlivá starší čísla je možno samostatně objednat do vyprodání zásob.

Předplatné do zahraničí – vyplňte objednávkový formulář nebo napište e-mailovou zprávu. Pošleme Vám podrobnější instrukce. Časopisy zasíláme standardně letecky (zahrnuto v uvedené ceně).

Předplatné pro knihkupce a obchodníky: Vlastníkům živnostenských listů poskytujeme (po zaslání kopie ŽL) knihkupecký rabat 25 % z ceny časopisu (41 Kč/ks). Máte-li zájem o předplatné s rabatem, neplaťte složenkou, zašlete objednávku na naši adresu, předplatné Vám vyfakturujeme. Uveďte, že máte zájem o fakturu na předplatné, počet kusů měsíčně, a zda objednáváte pololetní nebo roční předplatné. Pro spolehlivé zajištění lednového vydání je třeba objednávku zaslat do 15. prosince (kvůli stanovení nákladu v novém roce).

Dárkové předplatné: Život víry můžete také darovat. Napište nám, na jakou adresu máme časopis posílat, a my Vám přidělíme variabilní symbol, který použijete při platbě. (Pro objednávku můžete použít formulář on-line.) Zároveň Vám můžeme poslat také šéfredaktorem podepsaný dárkový certifikát, které můžete dát obdarovanému (např. pod stromeček, k narozeninám atp.). Život víry je dárek, který dělá radost celý rok.

Individuální členství: Předplatné můžete získat také v rámci individuálního členství v KMS. Bližší informace najdete zde.


Elektronické předplatné (eŽV)

Od roku 2011 nabízíme „elektronické předplatné“ – eŽV. Je určeno zvláště pro předplatitele ze zahraničí, pro něž je problémem vysoké poštovné, ale i pro ty, kdo preferují elektronickou verzi časopisu před papírovou.
Všechna čísla v rámci předplaceného období si můžete kdykoli přečíst na internetu.
Pro eŽV používáme špičkový prohlížeč FlipViewer Express, který umožňuje časopisem listovat, zvětšovat ho, podtrhávat si v něm, vyhledávat textové řetězce, psát poznámky, zakládat záložky nebo tisknout jednotlivé stránky. Ovládání je v češtině.
Od prosince 2015 je možné eŽV číst také přes mobilní telefony a tablety, nově lze také jednotlivá čísla exportovat do PDF a číst off-line.

Ukázku elektronické verze si můžete prohlédnout zde.

Pro eŽV platí zvýhodněná cena 299 Kč.
Pokud si někdo objedná elektronické předplatné souběžně s „papírovým“, je mu cena elektronické verze snížena na pouhých 199 Kč.

Elektronické předplatné je možné objednat pomocí formuláře na této stránce (zaškrtněte možnost "elektronické předplatné") nebo na e-mailu predplatne@zivotviry.cz.
  
 

Objednávka on-line

Časopis zasílejte na adresu:
Jméno
Příjmení
Ulice a č. p.
Město (obec, pošta)
PSČ
Kontaktní e-mail:
Kontaktní telefon:
Počet kusů:
Délka předplaceného období: 1 rok (12 čísel)
1/2 roku (6 čísel)
jednorázově ukázkové číslo zdarma
Předplatné zahájit číslem:
Elektronické předplatné: Objednávám elektronické předplatné (nechci časopis dostávat v papírové podobě, ale pouze elektronicky)
Způsob platby: Bezhotovostní převod – bankovní údaje včetně vašeho osobního variabilního symbolu Vám zašleme e-mailem
Složenka – poukázku typu A Vám zašleme spolu s prvním číslem časopisu
Poznámka:
Informace e-mailem:    Ano, chci být informován.

Zasílejte mi prosím e-mailem pravidelně informace o časopise Život víry a o činnosti KMS. (Tuto službu je možno kdykoli odhlásit.)


Předplatné ze Slovenska (tištěná verze) zajišťuje

Kníhkupectvo Jonatán, Legionárska 2, 811 07 Bratislava,
tel.: 02/55563040, e-mail: jonatan@vbh.sk