Časopis Život víry

Aktuality

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihu Každý den s Bohem od Dana Drápala

[15. 10. 2018]

Přihlášky na akci KMS

Nezapomeňte se včas přihlásit na seminář o induktivním studiu Bible Biblí krok za krokem
(18.–19. 1., Praha).

[9. 10. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro říjen) jsou zde.

[30. 9. 2018]

Nahrávka z KK 2018

Nahrávku všech přednášek a seminářů z Křesťanské konference si můžete objednat zde.

[30. 7. 2018]

Document Actions

Jak Život víry předplatit

by ao last modified 07. 06. 2018 10:47

Každoměsíční povzbuzení až do Vaší schránky

ŽV 2018/4Předplatné lze zahájit kdykoli během roku. Časopis je možno objednat na 6 (půlroční předplatné) nebo 12 měsíců (roční předplatné) s tím, že se předplatné počítá od nejbližšího čísla, které vyjde (po domluvě je možné zahájit i od dřívějšího vydání, není-li již rozebráno). Pro zajištění požadovaného čísla je třeba zaplatit předplatné nejpozději 15. den předchozího měsíce. Pro zajištění lednového čísla je výjimečně posledním dnem 23. prosinec.

Pokud již jste předplatitelem a budete si předplácet další období, můžete použít poštovní poukázku A, která je vložena vždy v listopadovém čísle. Podle níže uvedené tabulky vyplňte částku a vyplňte svůj variabilní symbol. (NUTNÉ! Podle var. symbolu poznáme, že se jedná o vaše předplatné!) Najdete ho na štítku vaší zásilky nad adresou (čtyřmístné číslo). Pokud obal zásilky se štítkem nemáte po ruce, můžete nám poslat e-mail nebo zatelefonovat, a my Vám Váš variabilní symbol sdělíme. Jako specifický symbol prosím uveďte počet objednávaných kusů. Pokud je to pro Vás výhodnější, můžete samozřejmě zaplatit převodem z účtu (na náš účet č. 400 511 563/0300).ŽV 2018/5  

Pokud zatím předplatitelem nejste a máte o předplatné zájem, můžete si časopis objednat prostřednictvím formuláře na této internetové stránce (viz níže), nebo e-mailem (predplatne@zivotviry.cz), telefonicky (284 841 922) nebo písemně (KMS, Primátorská 41, 180 00 Praha 8). V objednávce uveďte svoji adresu, počet kusů měsíčně a číslo vydání, kterým by Vaše předplatné mělo začít. Složenku na zaplacení Vám pošleme v první zásilce nebo samostatně v obálce (samozřejmě je možné podle údajů na složence zaplatit také převodem z účtu). 

O blížícím se konci svého předplatného budete včas informováni – do Života víry Vám bude vložena složenka na zaplacení jeho prodloužení.


Výši předplatného pro požadovaný počet kusů vypočítáte dle následující tabulky:

  roční předplatné
(cena zahrnuje poštovné)
půlroční předplatné
(cena zahrnuje poštovné)
1 ks 499 Kč 250 Kč
2–9 ks 469 Kč/ks 235 Kč/ks
10–24 ks 453 Kč/ks 227 Kč/ks
od 25 ks 433 Kč/ks 217 Kč/ks
Evropa 1 ks 1327 Kč 1. pololetí: 714 Kč
2. pololetí: 613 Kč
zámoří 1 ks 1514 Kč 1. pololetí: 816 Kč
2. pololetí: 698 Kč

Při předplácení prosím zvažte, zde nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme. 


K objednávce předplatného slouží níže uvedený formulář, na základě jehož vyplnění Vám zašleme složenku nebo Vám přidělíme variabilní symbol pro platbu převodem z účtu. Časopis Vám začneme zasílat v nejbližším možném termínu po obdržení platby. Jednotlivá starší čísla je možno samostatně objednat do vyprodání zásob.

Předplatné do zahraničí – vyplňte objednávkový formulář nebo napište e-mailovou zprávu. Pošleme Vám podrobnější instrukce. Časopisy zasíláme standardně letecky (zahrnuto v uvedené ceně).

Předplatné pro knihkupce a obchodníky: Vlastníkům živnostenských listů poskytujeme (po zaslání kopie ŽL) knihkupecký rabat 25 % z ceny časopisu (41 Kč/ks). Máte-li zájem o předplatné s rabatem, neplaťte složenkou, zašlete objednávku na naši adresu, předplatné Vám vyfakturujeme. Uveďte, že máte zájem o fakturu na předplatné, počet kusů měsíčně, a zda objednáváte pololetní nebo roční předplatné. Pro spolehlivé zajištění lednového vydání je třeba objednávku zaslat do 15. prosince (kvůli stanovení nákladu v novém roce).

Dárkové předplatné: Život víry můžete také darovat. Napište nám, na jakou adresu máme časopis posílat, a my Vám přidělíme variabilní symbol, který použijete při platbě. (Pro objednávku můžete použít formulář on-line.) Zároveň Vám můžeme poslat také šéfredaktorem podepsaný dárkový certifikát, které můžete dát obdarovanému (např. pod stromeček, k narozeninám atp.). Život víry je dárek, který dělá radost celý rok.

Individuální členství: Předplatné můžete získat také v rámci individuálního členství v KMS. Bližší informace najdete zde.


Elektronické předplatné (eŽV)

Od roku 2011 nabízíme „elektronické předplatné“ – eŽV. Je určeno zvláště pro předplatitele ze zahraničí, pro něž je problémem vysoké poštovné, ale i pro ty, kdo preferují elektronickou verzi časopisu před papírovou.
Všechna čísla v rámci předplaceného období si můžete kdykoli přečíst na internetu.
Pro eŽV používáme špičkový prohlížeč FlipViewer Express, který umožňuje časopisem listovat, zvětšovat ho, podtrhávat si v něm, vyhledávat textové řetězce, psát poznámky, zakládat záložky nebo tisknout jednotlivé stránky. Ovládání je v češtině.
Od prosince 2015 je možné eŽV číst také přes mobilní telefony a tablety, nově lze také jednotlivá čísla exportovat do PDF a číst off-line.

Ukázku elektronické verze si můžete prohlédnout zde.

Pro eŽV platí zvýhodněná cena 299 Kč.
Pokud si někdo objedná elektronické předplatné souběžně s „papírovým“, je mu cena elektronické verze snížena na pouhých 199 Kč.

Elektronické předplatné je možné objednat pomocí formuláře na této stránce (zaškrtněte možnost "elektronické předplatné") nebo na e-mailu predplatne@zivotviry.cz.
  
 

Objednávka on-line

Časopis zasílejte na adresu:
Jméno
Příjmení
Ulice a č. p.
Město (obec, pošta)
PSČ
Kontaktní e-mail:
Kontaktní telefon:
Počet kusů:
Délka předplaceného období: 1 rok (12 čísel)
1/2 roku (6 čísel)
jednorázově ukázkové číslo zdarma
Předplatné zahájit číslem:
Elektronické předplatné: Objednávám elektronické předplatné (nechci časopis dostávat v papírové podobě, ale pouze elektronicky)
Způsob platby: Bezhotovostní převod – bankovní údaje včetně vašeho osobního variabilního symbolu Vám zašleme e-mailem
Složenka – poukázku typu A Vám zašleme spolu s prvním číslem časopisu
Poznámka:
Informace e-mailem:    Ano, chci být informován.

Zasílejte mi prosím e-mailem pravidelně informace o časopise Život víry a o činnosti KMS. (Tuto službu je možno kdykoli odhlásit.)


Předplatné ze Slovenska (tištěná verze) zajišťuje

Kníhkupectvo Jonatán, Legionárska 2, 811 07 Bratislava,
tel.: 02/55563040, e-mail: jonatan@vbh.sk