Časopis Život víry

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro květen) jsou zde.

[21. 4. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě vyšla kniha „Bručko a motilonský zázrak“. Z dalších novinek připomínáme např. DVD Život víry 2016 (elektronický archiv celého ročníku) nebo CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“.

[6. 4. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Document Actions

Kruh přátel Života víry

by tcv last modified 25. 11. 2016 20:31

Podržíte Život víry nad vodou?

záchranný kruhŽivot víry je mezidenominační časopis s jasným posláním: být pojítkem znovuzrozených křesťanů z mnoha různých českých a slovenských církví a společenství, být jim povzbuzením ve víře a přinášet kvalitní informace s biblickou perspektivou. A v neposlední řadě také připomínat křesťanům vizi proměny našich národů evangeliem a být jim pomocí v jejím naplňování.

Přáli bychom si, aby tento časopis mohl vycházet i v dalších letech, přestože ze samotného prodeje „si na sebe nevydělá“. Zveme tedy Vás, kteří považujete tuto práci za užitečnou, abyste ji finančně podpořili. Nemusí jít o velkou částku, ale velmi by nám pomohlo, kdybyste se zavázali časopis podporovat pravidelně – např. částkou 100 Kč měsíčně nebo 1200 Kč ročně (samozřejmě můžete posílat i částky větší nebo menší, rozhodnutí necháváme na Vás; žádná pravidelná částka není příliš malá).

Závazek člena Kruhu je minimálně na jeden rok.
Chcete-li do Kruhu přátel Života víry vstoupit, napište nám prosím svůj závazek na e-mail pratele@zivotviry.cz (to abychom věděli, s jak vysokou celkovou částkou můžeme měsíčně počítat, a abychom Váš příspěvek odlišili od jednorázových darů).

Členům klubu budeme čas od času posílat e-mailem aktuální informace o dění v redakci a o případných možnostech zapojení či spolupráce, modlitební témata atp. Na veškeré dary, které v ročním souhrnu přesáhnou 500 Kč, Vám počátkem roku vystavíme  potvrzení pro možnost odečtení daru z daní (na vyžádání i u nižších darů). Pro dárce, kteří KMS podpoří částkou 5000 Kč a více, pořádáme jednou ročně setkání při slavnostní večeři.

Děkujeme, že za vizí Života víry stojíte. Podpoříte-li nás i finančně, bude to pro nás velkým povzbuzením. Jsme rádi, že s Vámi můžeme spolupracovat.

Za redakci Života víry
Tomáš Coufal a Tomáš Dittrich


Bankovní spojení: č. ú. 400511563/0300, var. symbol 200200

(Samozřejmě budeme vděční i za všechny dary jednorázové, ty ale prosím posílejte s variabilním symbolem 682900.)
Pýtrovi

„Podporujeme Život víry, protože
považujeme za nesmírně důležité,
aby v naší zemi existoval časopis,
kam budou psát křesťané z různých církví a tradic, s rozličným pozadím a zkušenostmi.“

Přemysl a Tereza Pýtrovi

CB Vysoké Mýto