Časopis Život víry

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro duben) jsou zde.

[24. 3. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
POZOR, seminář Chop se pomazání! byl z organizačních důvodů ZRUŠEN!

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě jsme vydali CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“. Doporučujeme Vám také novou knihu od Lin Buttonové „Matka je důležitá“, která volně navazuje na knihu „Otec je důležitý“.
Dále připomínáme knížky „Lov, nebo zjevení?“ od manželů Ondráčkových nebo „Co to tu děláš, bratře zajíci?“ od Pavla Bosmana.

[17. 2. 2017]

Document Actions

Kruh přátel Života víry

by tcv last modified 25. 11. 2016 20:31

Podržíte Život víry nad vodou?

záchranný kruhŽivot víry je mezidenominační časopis s jasným posláním: být pojítkem znovuzrozených křesťanů z mnoha různých českých a slovenských církví a společenství, být jim povzbuzením ve víře a přinášet kvalitní informace s biblickou perspektivou. A v neposlední řadě také připomínat křesťanům vizi proměny našich národů evangeliem a být jim pomocí v jejím naplňování.

Přáli bychom si, aby tento časopis mohl vycházet i v dalších letech, přestože ze samotného prodeje „si na sebe nevydělá“. Zveme tedy Vás, kteří považujete tuto práci za užitečnou, abyste ji finančně podpořili. Nemusí jít o velkou částku, ale velmi by nám pomohlo, kdybyste se zavázali časopis podporovat pravidelně – např. částkou 100 Kč měsíčně nebo 1200 Kč ročně (samozřejmě můžete posílat i částky větší nebo menší, rozhodnutí necháváme na Vás; žádná pravidelná částka není příliš malá).

Závazek člena Kruhu je minimálně na jeden rok.
Chcete-li do Kruhu přátel Života víry vstoupit, napište nám prosím svůj závazek na e-mail pratele@zivotviry.cz (to abychom věděli, s jak vysokou celkovou částkou můžeme měsíčně počítat, a abychom Váš příspěvek odlišili od jednorázových darů).

Členům klubu budeme čas od času posílat e-mailem aktuální informace o dění v redakci a o případných možnostech zapojení či spolupráce, modlitební témata atp. Na veškeré dary, které v ročním souhrnu přesáhnou 500 Kč, Vám počátkem roku vystavíme  potvrzení pro možnost odečtení daru z daní (na vyžádání i u nižších darů). Pro dárce, kteří KMS podpoří částkou 5000 Kč a více, pořádáme jednou ročně setkání při slavnostní večeři.

Děkujeme, že za vizí Života víry stojíte. Podpoříte-li nás i finančně, bude to pro nás velkým povzbuzením. Jsme rádi, že s Vámi můžeme spolupracovat.

Za redakci Života víry
Tomáš Coufal a Tomáš Dittrich


Bankovní spojení: č. ú. 400511563/0300, var. symbol 200200

(Samozřejmě budeme vděční i za všechny dary jednorázové, ty ale prosím posílejte s variabilním symbolem 682900.)
Pýtrovi

„Podporujeme Život víry, protože
považujeme za nesmírně důležité,
aby v naší zemi existoval časopis,
kam budou psát křesťané z různých církví a tradic, s rozličným pozadím a zkušenostmi.“

Přemysl a Tereza Pýtrovi

CB Vysoké Mýto