Časopis Život víry

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro duben) jsou zde.

[24. 3. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
POZOR, seminář Chop se pomazání! byl z organizačních důvodů ZRUŠEN!

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě jsme vydali CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“. Doporučujeme Vám také novou knihu od Lin Buttonové „Matka je důležitá“, která volně navazuje na knihu „Otec je důležitý“.
Dále připomínáme knížky „Lov, nebo zjevení?“ od manželů Ondráčkových nebo „Co to tu děláš, bratře zajíci?“ od Pavla Bosmana.

[17. 2. 2017]

Document Actions

Příjem článků a řádkové inzerce

by ao last modified 25. 05. 2012 11:22

Příspěvky, články

Příspěvky do časopisu (např. svědectví či reportáže) můžete posílat

  • E-mailem na adresu redakce@zivotviry.cz. Soubory posílejte jako přílohu (attachment) zprávy v některém z běžných formátů (např. TXT, RTF, DOC atp.) nebo je můžete vložit (i s diakritikou!) do těla dopisu. Doporučujeme poslat zároveň v těle e-mailu i v příloze.
  • Nemáte-li k dispozici počítač, můžete nám články poslat i jako čitelný rukopis/strojopis na adresu Život víry, Primátorská 41, 180 00 Praha 8.

Uzávěrka článků:

Pro předem domluvené články je vždy 1. den předchozího měsíce. Ostatní články vycházejí / nevycházejí podle uvážení redakční rady a možností.

 


 

Způsob zadávání inzerce

Inzerát se platí předem na účet č. 400511563/0300, v. s. 602100. Cenu si stanovíte sami tak, že každé slovo soukromé inzerce (včetně předložek; telefonní čísla, internetové a e-mailové adresy jsou počítány za jedno slovo) stojí 2 Kč.

Řádkové inzeráty komerční (i soukromé, např. nabídka pronájmu či prodeje nemovitostí) a inzeráty organizací stojí 9 Kč/slovo. Seznamovací a fundraisingové inzeráty nezveřejňujeme. Po zaplacení vyplníte a odešlete formulář z této stránky nebo pošlete e-mail na adresu inzerce@zivotviry.cz.

  • Uzávěrka inzerce je druhého dne předchozího měsíce, později zadané inzeráty zařadíme dle možností, s 50% příplatkem.
  • Redakce si vyhrazuje právo inzerát odmítnout. Seznamovací a fundraisingové inzeráty nezveřejňujeme.
  • Máte zájem o plošnou nebo vkládanou inzerci v Životě víry? Kompletní ceník inzerce najdete zde.

Články on-line

Jméno a adresa:
Sbor:
E-mail:
Rubrika:
Doplňující informace:
Název článku:
Text článku:
Platba (částka):  Kč

Vyplňte pouze v případě řádkového inzerátu.

Platba (datum uhrazení):

Vyplňte pouze v případě řádkového inzerátu.

Informace mailem:    Ano, chci být informován.

Zasílejte mi prosím e-mailem pravidelně informace o časopise Život víry a o činnosti KMS. (Tuto službu je možno kdykoli odhlásit.)