Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Dny dobrých zpráv

25. února-2. března,
 
Kde: Praha
Pořádá: KS Praha, AC CBH Praha, CČSH Praha-Vršovice a CB Praha-Vinohrady
Přidat do Google kalendáře
Více na stránkách akce
 

Na programu:

Divadelní společnost Kairos II – hra „445 dní“ (premiéra hry o misionáři Petru Jaškovi, 25. 2.);

gotic-folková skupina Amnis (26. 2.);

Lenka Lagronová – divadelní představení „Zahrada Jane Austenové“ (27. 2. od 11:00);

divadelní spolek Sumus – Oskar a růžová paní (27. 2., zdarma);

Jan Horák – autorský divadelní projekt „František blázen – one man show“ (28. 2.);

koncert Jindry Černohorského s kapelou (1. 3.);

představení pro děti „Noemova archa“ (2. 3. od 14:00);

koncert Touch of Gospel (2. 3., kostel sv. Václava, nám. Svatopluka Čecha, Vršovice)

Vstupné na každé představení 120 Kč, pro studenty a důchodce 100 Kč (není-li uvedeno jinak).




Základní kurz užívání duchovních darů
7. září-1. února
Praha 9, Mezinárodní dům modliteb Praha, Poděbradská 7

 
seminář
Přirozené plánování rodičovství – kurz symptotermální metody (soboty)
14. září-28. září, 9 - 16:30 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

kurz pro snoubence a manžele

 
seminář
Modlitba hrou
16. září-17. září, 18 - 20 hod.
Praha 2, AC CBH Praha, Korunní 926/30

interaktivní seminář

 
konference
Otcovo srdce ve Valašském Meziříčí (září)
19. září-24. září
Valašské Meziříčí

konference

 
seminář
Přirozené plánování rodičovství – kurz symptotermální metody (čtvrtky)
19. září-10. října, 16 - 19 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

 
seminář
Otcovo srdce v Želivu (konec září)
19. září-24. září, 17 hod.
Želiv, Klášter premonstrátů Želiv 122

seminář o Boží lásce

 
Holy Spirit Night (Praha)
19. září, 18 - 23 hod.
Praha 2, Retro Music Hall, Francouzská 75/4

večer chval a uctívání s Martinem Smithem

 
Setkání dorostu CB
20. září-22. září, 2 hod.
Chlístovice u Kutné Hory (hrad Sion)

u hradu Sion

 
Den tiskařů
21. září
Kralice nad Oslavou, Kralická tvrz a Památník Bible kralické

 
Konference křesťanských pěstounských rodin
21. září
Pardubice, CB Archa, Lonkova 512

 
Podnikání podle Ducha
21. září, 8:15 hod.
Velehrad, Stojanovo gymnázium, Nádvoří 1

konference pro podnikatele

 
Konvokace všech národů a Výprava strážců Izraele
23. září-13. října
IL, Jeruzalém, konferenční centrum Ramat Rachel

 
Když dítě dospívá (září)
24. září, 16:30 - 18 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

přednáška pro rodiče či prarodiče dospívajících

 
Svoboda v Kristu
24. září-26. listopadu, 18:30 - 20 hod.
Praha 8, sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23 (u metra B Palmovka), velký sál

kurz

 
Setkání mladých CČSH a jejich přátel
27. září-29. září
Praha 10-Vršovice, Husův sbor, Moskevská 34

11. ročník

 
SK
konference
Nespútaná
27. září-28. září
Banská Bystrica, Aula SZU, Bernolákova 8

ženská konferencia

 
konference
Studna uctívání V.
27. září-29. září, 18 hod.
Pardubice, Salesiánské středisko mládeže, sál Slova života, Zborovské nám. 2018

 
konference
Fórum zakladatelů sborů
3. října, 10 - 16 hod.
Brno, sbor BJB, Smetanova 20

 
Kairos (Brno)
3. října-5. října, 16:30 hod.
Brno

kurz o světové misii

 
konference
Koktejl
4. října-6. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

konference pro ženy a dívky

 

Archiv akcí