Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Škola uctívání 2019

11. ledna-8. června,
 
Kde: Pardubice, Salesiánské středisko a ZŠ Noe, Zborovské nám. 2018
Pořádá: České studny, z.s.
Kontakt:

skola.uctivani@seznam.cz 


Přidat do Google kalendáře
Více na stránkách akce
 

Škola je určena pro křesťany, kteří se chtějí teoreticky i prakticky vzdělávat v prorockém rozměru uctívání Boha. Nabízí prostor pro umělecké (hudební, výtvarné, taneční) vyjádření úcty k Bohu a zároveň propojení s dalšími lidmi, kteří stojí ve službě chval a uctívání.
Termíny setkání: 11.–12. 1.; 8.–9. 2.; 8.–9. 3.; 12.–13. 4.; 10.–11. 5.; 7.–8. 6.

pátek 18.00 večeře, program 19.30–22.00, sobota program 9:00–21:00
Vyučující: Dorota Herok, Dita Novotná, Bogdan Kogut, David Loula, Mirek Hoblík, Lubomír Honek, Světlana Vránová
Školné: 3200 Kč (do 9. 12.), 3350 Kč (do 6. 1.), poté 3500 Kč.

Informace a přihlašování na stránkách akce.




Základní kurz užívání duchovních darů
7. září-1. února
Praha 9, Mezinárodní dům modliteb Praha, Poděbradská 7

 
seminář
Přirozené plánování rodičovství – kurz symptotermální metody (čtvrtky)
19. září-10. října, 16 - 19 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

 
seminář
Otcovo srdce v Želivu (konec září)
19. září-24. září, 17 hod.
Želiv, Klášter premonstrátů Želiv 122

seminář o Boží lásce

 
Konvokace všech národů a Výprava strážců Izraele
23. září-13. října
IL, Jeruzalém, konferenční centrum Ramat Rachel

 
Když dítě dospívá (září)
24. září, 16:30 - 18 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

přednáška pro rodiče či prarodiče dospívajících

 
Svoboda v Kristu
24. září-26. listopadu, 18:30 - 20 hod.
Praha 8, sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23 (u metra B Palmovka), velký sál

kurz

 
Setkání mladých CČSH a jejich přátel
27. září-29. září
Praha 10-Vršovice, Husův sbor, Moskevská 34

11. ročník

 
SK
konference
Nespútaná
27. září-28. září
Banská Bystrica, Aula SZU, Bernolákova 8

ženská konferencia

 
konference
Studna uctívání V.
27. září-29. září, 18 hod.
Pardubice, Salesiánské středisko mládeže, sál Slova života, Zborovské nám. 2018

 
konference
Fórum zakladatelů sborů
3. října, 10 - 16 hod.
Brno, sbor BJB, Smetanova 20

 
Kairos (Brno)
3. října-5. října, 16:30 hod.
Brno

kurz o světové misii

 
konference
Koktejl
4. října-6. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

konference pro ženy a dívky

 
4. dvoudenní trénink M4 pro týmy zakládající nové sbory
4. října-5. října
Vranov u Brna

 
Open Space – sjezd (nejen) evangelické mládeže
4. října-6. října, 19 hod.
Nové Město na Moravě, kulturní dům, Tyršova 1001

 
Memoriál Václava Morávka
5. října, 13 - 18 hod.
střelnice Jablonná-Placy (u Příbrami)

5. křesťanský sraz střelců i příznivců střelby a palných zbraní

 
Večer chval s kapelou Lámačské chvály a ESPÉ
5. října, 19 - 22:15 hod.
Valašské Klobouky, Kulturní dům Klobučan, Masarykovo nám. 942

 
Den modliteb za pokoj Jeruzaléma
6. října

celosvětová modlitební iniciativa

 
SK
konference
Konferencia kresťanských služobníkov
10. října-13. října
ranč Kráľova Lehota

Božie sviatky

 
Ranní modlitby za Prahu/Morning prayer for Prague
10. října, 6:45 - 7:30 hod.
Praha 1, Václavské nám., na schodech Národního muzea

 
konference
BootCamp 2019
11. října-13. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

pro zakladatele sborů

 

Archiv akcí