Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Základní kurz užívání duchovních darů

7. září – 1. února,
 
Kde: Praha 9, Mezinárodní dům modliteb Praha, Poděbradská 7
Pořádá: Orli z.s.
Kontakt:

kurzyudd@seznam.cz

 


Přidat do Google kalendáře
 

Studenti se během šesti lekcí seznámí se všemi základními dary, vyjmenovanými v Novém zákoně. Důraz je kladen zejména na dar jazyků, výkladu jazyků a různé typy proroctví. Zdůrazňujeme, že dary DS mají smysl pouze v kontextu církve a vedeme studenty ke zdravým vztahům k církvi a autoritám. Důležitou součástí kurzu je práce ve skupinkách, kde je možné klást dotazy a vyzkoušet si vše, co bylo probíráno v rámci vyučování, a také závěrečná praxe ve sborech.

Kurz bude probíhat (na pokračování) v těchto termínech: 7. 9., 5. 10., 2. 11., 30. 11., 4. 1. a 1. 2.

Vyučující: P. Trantina, S. Vránová, B. Zapadlo a další zkušení lektoři z prorockého hnutí "Orli"

Cena kurzu: 700 Kč (doporučuje se vyslání účastníka a úhrada kurzovného sborem). Podmínkou účasti je znovuzrození a členství v některém místním sboru.

Zájemci, napište si na uvedený e-mail o přihlášku, kterou je potřeba do 30. 8. poslat zpět vyplněnou.

Přihlášení zájemci dostanou před začátkem kurzu podrobnější informace.




Základní kurz užívání duchovních darů
7. září – 1. února
Praha 9, Mezinárodní dům modliteb Praha, Poděbradská 7

 
SK
koncert
Timothy: „Premena Tour #2"
12. října – 22. února, 18 – 20 hod.

turné slovenské chválicí skupiny

 
koncert
Havířov zpívá gospel
14. října – 8. prosince
Havířov, Jaroslava Seiferta 1483/8

 
Ranní modlitby za Prahu/Morning prayer for Prague
23. října – 31. prosince, 7 hod.
Praha 1, Václavské nám., na schodech Národního muzea

 
Poselství hvězdy Davidovy
18. listopadu – 4. ledna
Plzeň, Stará synagoga, Smetanovy sady 5

chanuková výstava obrazů Václava Lamra

 
kurz Naděje pro děti
30. listopadu – 11. ledna, 9 – 18 hod.
Praha 8, sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23 (u metra B Palmovka)

aneb Jak mohou děti zvěstovat evangelium

 
Adventní výstava obrazů a kreseb Václava Lamra
1. prosince – 30. prosince
Žďár nad Sázavou, Městské divadlo, Doležalovo nám. 73/1

 
konference
Digitální evangelizace
5. prosince – 6. prosince, 9:30 hod.
Češkovice u Blanska, Rekreační zařízení Vyhlídka, Češkovice 158

konference o mládeži

 
SK
koncert
Bratislava spieva gospel
7. prosince – 8. prosince
Bratislava, Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Mýtna 1

adventné koncerty

 
Život křesťanů v Izraeli (Brno)
7. prosince, 17 hod.
Brno, sbor BJB, Smetanova 20

přednáška Kristy Gerloffové

 
Modlitby za Izrael (Břeclav)
8. prosince, 9 hod.
Břeclav-Poštorná, AC, Tylova 6

přednáška Kristy Gerloffové

 
Proč a jak se modlit za Izrael (Český Těšín)
8. prosince, 18 hod.
Český Těšín, sbor CB, Studentská 1631/25

přednáška Kristy Gerloffové

 
V zemi, kde se Ježíš narodil
9. prosince, 17 hod.
Český Těšín, sbor CB, Studentská 1631/25

přednáška Kristy Gerloffové

 
SK
koncert
Vianočný benefičný koncert
10. prosince, 19 hod.
Bratislava, Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Primaciálne nám. 1

na pomoc ľuďom bez domova

 
koncert
Světlo ve tmě
14. prosince, 18 hod.
Valašské Meziříčí, budova Numeri, Zašovská 778

adventní koncert při svíčkách

 
koncert
Vánoční oratorium v Přerově
15. prosince, 19 hod.
Přerov, Městský dům, Kratochvílova 1

autorský hudební projekt Jarmily Bekové

 
Evropské setkání Taizé
28. prosince – 1. ledna
Wrocław (PL)

 
koncert
Vánoční oratorium ve Šternberku
4. ledna, 18 hod.
Šternberk, Kulturní dům, Masarykova 20

autorský hudební projekt Jarmily Bekové

 
Alianční týden modliteb
5. ledna – 12. ledna

 
Škola uctívání 2020
10. ledna – 20. června
Pardubice, Salesiánské středisko a ZŠ Noe, Zborovské nám. 2018

4. ročník

 

Archiv akcí