Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Dary Ducha v praxi

18. října-19. října, pátek večer a sobota
KMS
seminář
 
Kde: Praha 8
Pořádá: Křesťanská misijní společnost
Kontakt:

pospisilova@kmspraha.cz


Přidat do Google kalendáře
Přihláška/informace zde
 

Vyučující: Lubomír Ondráček, Jaroslav Šelong, Bohuslav Zapadlo, Tomáš Dittrich, Pavel Bubik, Štěpán Kafka a další

Témata:

  • Přijměte dary Ducha svatého
  • Používání darů v církvi
  • Duchovní boj a vysvobozování

Volitelné semináře s praktickou částí:

  1. jazyky a výklad jazyků
  2. uzdravování
  3. proroctví a jejich rozsuzování
  4. rozlišování duchů
Cena:

350 Kč při přihlášení a zaplacení do 10. 10.,

460 Kč později a na místě bez předchozího přihlášení (je možné se zúčastnit pouze celého semináře!)

V přihlášce (viz zelené pole Přihláška) si můžete objednat i nocleh na zemi ve vlastním spacáku.

Místo konání:

pátek 18.10. od 18 do 20:30 v prostorách ČCE Praha 8 – Libeň, U Pošty 6

v sobotu 19.10. od 9:30 do 17:30 v KS Praha, Praha 8, Na Žertvách 23

Časový harmonogram:
pátek 18. 10.
18:00–18:30 chvály
18:30–19:00 vyučování: Přijměte dary Ducha svatého
19:00–20:30 modlitby za přijetí darů Ducha svatého, chvály

sobota 19. 10.
9:30–10:30 chvály a vyučování: Používání darů v církvi
10:45–12:45 1. blok seminářů včetně praxe
12:45–14:00 polední přestávka
14:00–16:00 2. blok seminářů včetně praxe
16:15–17:30 vyučování: Duchovní boj a vysvobozování; chvály, závěrečné požehnání




Základní kurz užívání duchovních darů
7. září-1. února
Praha 9, Mezinárodní dům modliteb Praha, Poděbradská 7

 
seminář
Přirozené plánování rodičovství – kurz symptotermální metody (čtvrtky)
19. září-10. října, 16 - 19 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

 
seminář
Otcovo srdce v Želivu (konec září)
19. září-24. září, 17 hod.
Želiv, Klášter premonstrátů Želiv 122

seminář o Boží lásce

 
Konvokace všech národů a Výprava strážců Izraele
23. září-13. října
IL, Jeruzalém, konferenční centrum Ramat Rachel

 
Když dítě dospívá (září)
24. září, 16:30 - 18 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

přednáška pro rodiče či prarodiče dospívajících

 
Svoboda v Kristu
24. září-26. listopadu, 18:30 - 20 hod.
Praha 8, sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23 (u metra B Palmovka), velký sál

kurz

 
Setkání mladých CČSH a jejich přátel
27. září-29. září
Praha 10-Vršovice, Husův sbor, Moskevská 34

11. ročník

 
SK
konference
Nespútaná
27. září-28. září
Banská Bystrica, Aula SZU, Bernolákova 8

ženská konferencia

 
konference
Studna uctívání V.
27. září-29. září, 18 hod.
Pardubice, Salesiánské středisko mládeže, sál Slova života, Zborovské nám. 2018

 
konference
Fórum zakladatelů sborů
3. října, 10 - 16 hod.
Brno, sbor BJB, Smetanova 20

 
Kairos (Brno)
3. října-5. října, 16:30 hod.
Brno

kurz o světové misii

 
konference
Koktejl
4. října-6. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

konference pro ženy a dívky

 
4. dvoudenní trénink M4 pro týmy zakládající nové sbory
4. října-5. října
Vranov u Brna

 
Open Space – sjezd (nejen) evangelické mládeže
4. října-6. října, 19 hod.
Nové Město na Moravě, kulturní dům, Tyršova 1001

 
Memoriál Václava Morávka
5. října, 13 - 18 hod.
střelnice Jablonná-Placy (u Příbrami)

5. křesťanský sraz střelců i příznivců střelby a palných zbraní

 
Večer chval s kapelou Lámačské chvály a ESPÉ
5. října, 19 - 22:15 hod.
Valašské Klobouky, Kulturní dům Klobučan, Masarykovo nám. 942

 
Den modliteb za pokoj Jeruzaléma
6. října

celosvětová modlitební iniciativa

 
SK
konference
Konferencia kresťanských služobníkov
10. října-13. října
ranč Kráľova Lehota

Božie sviatky

 
Ranní modlitby za Prahu/Morning prayer for Prague
10. října, 6:45 - 7:30 hod.
Praha 1, Václavské nám., na schodech Národního muzea

 
konference
BootCamp 2019
11. října-13. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

pro zakladatele sborů

 

Archiv akcí