Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Dary Ducha v praxi

18. října – 19. října, pátek večer a sobota
KMS
seminář
 
Kde: Praha 8
Pořádá: Křesťanská misijní společnost
Kontakt:

pospisilova@kmspraha.cz


Přidat do Google kalendáře
 

Vyučující: Lubomír Ondráček, Jaroslav Šelong, Bohuslav Zapadlo, Tomáš Dittrich, Pavel Bubik, Štěpán Kafka a další

Témata:

  • Přijměte dary Ducha svatého
  • Používání darů v církvi
  • Duchovní boj a vysvobozování

Volitelné semináře s praktickou částí:

  1. jazyky a výklad jazyků
  2. uzdravování
  3. proroctví a jejich rozsuzování
  4. rozlišování duchů
Cena:

350 Kč při přihlášení a zaplacení do 10. 10.,

460 Kč později a na místě (prodej vstupenek pouze v pátek na celý seminář)

Přihlašování předem již bylo ukončeno.

Předem nepřihlášení zájemci o účast musí přijít již na páteční část semináře do ČCE Libeň, v sobotu už se vstupenky prodávat nebudou.

storno přihlášky 50 Kč

Upozorňujeme, že je možné se zúčastnit pouze celého semináře!

 

Místo konání:

pátek 18.10. od 18 do 20:30 v prostorách ČCE Praha 8 – Libeň, U Pošty 6

v sobotu 19.10. od 9:30 do 17:30 v KS Praha, Praha 8, Na Žertvách 23

Časový harmonogram:
pátek 18. 10.

registrace účastníků od 17:30
18:00–18:30 chvály
18:30–19:00 vyučování: Přijměte dary Ducha svatého
19:00–20:30 modlitby za přijetí darů Ducha svatého, chvály

sobota 19. 10.
9:30–10:30 chvály a vyučování: Používání darů v církvi
10:45–12:45 1. blok seminářů včetně praxe
12:45–14:00 polední přestávka
14:00–16:00 2. blok seminářů včetně praxe
16:15–17:30 vyučování: Duchovní boj a vysvobozování; chvály, závěrečné požehnání




Škola uctívání 2020
10. ledna – 20. června
Pardubice, Salesiánské středisko a ZŠ Noe, Zborovské nám. 2018

4. ročník

 
SK
Biblická škola 2020
17. ledna – 5. prosince
Bratislava, Stredisko Evanjelickej diakonie, Partizánska 2

5 víkendů; v prípade voľnej kapacity i jednotlivé víkendy

 
SK
Nová DNA
1. února – 7. února
Ranč Kráľova Lehota

škola kresťanského poradenstva

 
SK
Timothy Worship Centrum School
14. února – 24. ledna
Kráľova Lehota

škola uctievania (nie len hudbou)

 
konference
Konference Proměny
21. února – 23. února, 18 hod.
Praha 4, KC City, Na Strži 65/1702

hudba, malba, tanec, divadlo

 
David Wojkowicz: Logos
23. února – 8. dubna, 8 – 17 hod.
Praha 2, galeriECM, Ječná 19

výstava

 
konference
Poznání Boha
27. února – 1. března, 19 hod.
Praha 4, modlitebna ČCE, Žilinská 1835/4

 
Křesťanské poradenství
28. února – 29. února
Kolín, VOŠMT, Kmochova 248

Víkendová vyučování VOŠMT

 
SK
konference
Skala
28. února – 29. února
Banská Bystrica, Slovenské misijné hnutie, D. Skuteckého 117/4

mužská konferencia

 
Sraz brněnských mládeží
28. února – 29. února, 17 hod.
Brno, sál SŽ, Nové sady 37

 
konference
Konference Nové generace
6. března – 7. března, 17 hod.
Kolín

 
KMS
seminář
Svoboda v Kristu, seminář ke kurzu
7. března, 9:30 – 17 hod.
Praha 8, KS Praha, Na Žertvách 23, metro B „Palmovka“

 
koncert
Labyrint
8. března – 28. března

Scénické oratorium

 
Setkání s Waltem Heyerem
10. března – 14. března

přednášky o změně pohlaví

 
Dny dobrých zpráv
13. března – 14. března
Praha 10, Divadlo Mana, Moskevská 34

preevangelizační festival křesťanské kultury

 
konference
Unit
13. března – 15. března
Plzeň

ekumenická konference pro mladé

 
konference
Jako muže a ženu je stvořil
14. března
Třinec, Sborové centrum Hutník, Revoluční 609

konference o biblickém mužství a ženství

 
seminář
Praktikování uzdravující modlitby ve službě vnitřního uzdravení
14. března, 9 – 17 hod.
Praha 9, areál CB, Stoliňská 2417/41b

seminář o vnitřním uzdravení

 
konference
Limity 2020
14. března, 10 – 17 hod.
Olomouc, BEA Centrum, Kosmonautů 1288/1

3. celostátní konference mužů AC

 
Teologické fórum SET
16. března, 9 – 16 hod.
Praha 1, modlitebna CB, Soukenická 15

k 350. výročí úmrtí J. A. Komenského

 

Archiv akcí